Rundamental Kimdir?

“İyi insanlar birlikte koşarlar.”

Bir grup arkadaş olarak 2014’ten bu yana, şehrin kalbi diyebileceğimiz İstanbul rotalarında kolektif ve  düzenli koşuyorduk. Aslında bireysel olarak farklı spor geçmişlerine ve tecrübelere sahip olsak da koşu, bizi bir çatı altında tutarak yeni kişilerin de katılımıyla büyük bir aile olmamızı sağladı.

2015, Eylül ayı itibariyle RUNDAMENTAL adı altında bir ekip oluşturup, yeni insanlara da ilham ve motivasyon kaynağı olabileceğimizi, birlikte fiziksel ve zihinsel sınırlarımızı zorlayabileceğimizi düşündük; ve işte buradayız.

“Sadece koşmuyoruz.”

RUNDAMENTAL ailesindeki herkes yaratıcı ve vizyon sahibi. Çok gülüyoruz, eğleniyoruz, koşuyoruz, yoruluyoruz, seyahat ediyoruz, yine koşuyoruz ve durmuyoruz.

“Ne demişler? En güzel fikirler koşarken çıkagelir.”

RUNDAMENTAL olarak amacımız, her biri bizim için aslında ayrı bir ‘macera’ olan yeni projeler  yaratarak, koşunun bizler için aslında spor değil yaşam tarzı ve ayrı bir kültür olduğunu göstermek, özendirmek istiyoruz. Tüm bunların ötesinde bir süredir çalışmalarına başladığımız, Türkiye’deki genç atletleri maddi ve manevi destekleyerek beraber başarmayı ve atletizme olan farkındalığı arttırmayı planlıyoruz.

RUNDAMENTAL başlangıcından bu yana çok kısa bir zaman olmasına rağmen pek çok güzel marka ile işbirliği ve unutulmaz etkinlikler gerçekleştirdi. Mottolarımızdan en çok öne çıkan ‘ Not only running / Sadece koşmuyoruz ‘ dan da yola çıkarak ana merkezde koşuyu tutarak keyif alabileceğimiz etkinlikler düzenliyoruz. 3 Şubat Çarşamba’dan başlayarak koşularımızın buluşma noktası ve aynı zamanda da RUNDAMENTAL’in daimi soluklanma ve birşeyler yeme-içme noktası Zeplin Pub’larda zaman zaman bizi görebileceksiniz. RUNDAMENTAL koşuları, bir koşudan öte herkesin orada olmalıyım dediği toplaşmalar halinde gerçekleşiyor. Zeplin Pub’ın tüm şubelerini ziyaretlerimizi merakla takipte olun.

SOSYAL MEDYA HESAPLARI:

Instagram @rundamental

Facebook @rundamental

Twitter @rundamental