Co-op Oyunlar ve Spor App’leri

Yaşadığımız bu zor günlerin bir an önce hepimiz için sağlıklı bir şekilde geçmesini dilerken, evden çıkmayan arkadaşlarımız için evde sevdikleriyle beraber, çeşitli platformlarda oynayabilecekleri oyunları ve sağlıklı yaşamın şartı olan spor yaparken yardımcı olabilecek uygulamaları tavsiye ediyoruz.

Çevrimdışı ve Çevrimiçi Çok oyunculu Oyunlar

A Way Out: Sakin yapısıyla Vincent ve tam tersi heyecanlara sahip Leo adlı iki farklı karakterin hapishanede başlayan kaçış hikayesini anlatan bu oyunda, ikili sürekli birbirinin arkasını kollayarak, gardiyanları ve polisleri atlatmaya çalışıyor.

Overcooked! 2: Aşçılığa merakınız varsa kesinlikle deneyimlemeniz gereken bir oyun. Dilerseniz arkadaşlarınızla aynı takımda olup doymak bilmeyen müşterilerinize karşı savaşabilirsiniz, dilerseniz de karşı karşıya oynayıp kimin daha iyi ve çabuk aşçılık yapabileceğini görmek için rekabete girebilirsiniz.

Rayman Legends: Aslında adından da belli olacağı gibi bu oyunu önermekten çok hatırlatmak istedik. Çoluk çocuk birlikte oynayabileceğiniz bu eğlenceli oyunda zaman zaman sinirlerinizi bozacak bölümler olacaktır şimdiden sakin olmanızı öneriyoruz:).

Gears 5: Gears of War oyunlarının baş karakteri Marcus Fenix dördüncü seride yerini oğlu JD’ye devretmişti. Bu seride JD yanında Gears ekibinin bir başka üyesi Kait Diaz’ı da yanına alarak yoluna devam ediyor. Kait’in geçmişi ile ilgili merak ettiği esrarengiz soruları çözmek isteyenler bu oyunun bağımlısı olacaklardır.

Unravel Two: İlk oyunun baş karakteri iplikten yapılmış  Yarny bu sefer bağlarından kurtulup kendini yeni bir arkadaşına teslim ediyor.  Birbirine bağlı iki kahraman ile bölümler ilerledikçe zorlaşan çeşitli bulmacaları çözmek isteyenlere şiddetle tavsiye ediyoruz.

FIFA 2020 – PES 2020: Tabi ki futbol severleri de unutmadık. Hangisi daha iyi bilemiyoruz bu yüzden her iki efsane oyunu da listemize aldık. Gelişen grafiklerin yanı sıra iki oyunda da artan gerçek futbol keyfi, bazılarımız için her ikisini de oynamalıyız dedirtiyor.

Hem Ios hem Android İşletim Sistemi Sahibi Telefonlarda Çalışan Egzersiz Uygulamaları

Peloton: Ekipmansız mı çalışmak istersiniz, yoksa yoga mı yapmak ?. Peki HTTI veya güç antrenmanları ?. Evet Peloton bisiklet antrenmanları dahil bir çok farklı kategoride antrenman çeşidinde sizler için yardımcı oluyor. Üstelik bu zor dönemde 30 günlük denemese süresini de 90 güne yükseltmişken, spor yapmayı sevenlerin kaçırmamasını öneriyoruz.

Classpass: Fitness, pilates, bisiklet ve dövüş sanatları da dahil birçok spor dalında eğitim veren ve basit arayüzü ile de kullanıcı dostu bir uygulama. Her iki işletim sistemiyle de telefonlarınıza yüklenebiliyor.

Fit365: Türkçe dil seçeneğine sahip bu uygulama ile hem egzersizlerinizi aksatmadan yapabilme olanağının yanı sıra hem de sağlıklı beslenme önerileriyle de sizlerin bu günlerde ihtiyacınız olan bağışıklık sisteminiz de güçlendirmeyi hedefliyor.