4 Zeplin, 3 Maç, 1 Haftasonu

Tüm gezegenler bir araya gelse böyle üç maç bir haftasonuna denk gelemezdi. Fakat olan oldu.

27 Şubat Cumartesi saat 17.00’da Madrid derbisi ile başlıyoruz. Barcelona’yı takibi sürdürmeye çalışan iki ekip Suarez, Messi, Neymar üçlüsü alıp başını giderken haftayı kayıpsız kapamak istiyorlar. Geçen hafta kaybettiği puanlarla İspanya ligi için 11 puan farkla şampiyonlukta havlu atmaya yakın olan Real Madrid kendisinden çok farklı olmayan liderle arasında 10 puan olan Atletico Madrid’i ağırlayacak. Bu sene adeta tüm kulvarlarda futbol adına her şeyi domine eden Barcelona’nın ardından en iyi ikincilik için savaşmaya çalışan iki takım hem derbi hem de prestij için ter dökecekler.

Daha sonrasında 28 Şubat Pazar günü saat 16.00’da Premier Lig için İngiltere semalarına uçuyoruz. Lider Leicester’ı deviren Arsenal iki puan farkla aynı puanda olduğu Tottenham’la 2.liği paylaşıyor. 12 sezondur şampiyonluğa hasret Wenger’in öğrencileri koltuğu sallantıda olan Van Gaal’in Manchester’ına konuk oluyor.

Eğer bu kadar heyecana yürek dayanırsa İtalya’da biraz Akdeniz havası almak için defansa çekilip Juventus-Inter maçını izleyebiliriz. Yine 28 Şubat Pazar günü saat 21.45’te sezonun tepe formunu yakalamış lider Juventus on puan gerisinde Mancini’nin oluşturmaya çalıştığı Inter’i konuk edecek.

Bir jete sahip olsanız bile üç maçı birden izleme şansınız teknik olarak yok. O sebeple sizleri 4 Zeplin’den birinde ağırlayalım ve bu heyecanı beraber yaşayalım. Görüşmek üzere.
Moda Zeplin, Cadde Zeplin, Bebek Zeplin(rezervasyon yapabilirsiniz), Alaçatı Zeplin…

Not: Maçlarda ses yayını yoktur. Bu da güzel müzik+güzel maçlar demektir 🙂 …